Zahradní krby nabízíme ve 4 základních typech. Vyznačují se především kvalitním zpracováním, dlouhou životností a atraktivním designem. Tyto krby lze využít nejen k opékání, ale i k rožnění či uzení. Jednotlivé části krbu jsou vyráběny naší firmou převážně ručně, což zaručuje dlouhou životnost krbu, kterou jistě v dnešní době každý ocení, vezmeme-li v potaz kvalitu zahraničních produktů.

Zahradní krby se staví z vápenopískových cihel, které jsou sestavovány bez použití malty nebo lepidel. Tento způsob spojení nasucho je velkou předností krbů a zároveň poskytuje krbu větší celistvost a chemickou nezávadnost, ale hlavně umožňuje nejen topení dřevěným uhlím, ale i dřevem, aniž by docházelo k popraskání krbu. Tomuto typickému problému venkovních krbů jsme se v rámci udržení kvality chtěli vyhnout, což se nám podařilo právě pomocí této suché technologie.

Jaroslava Věříšová Objednávky

+ 420 776 586 650 ()

info@zahradnikrbyveris.cz

Vzorková prodejna Lovčice 90
503 61 Lovčice
(otevřeno po telefonické domluvě)

Mapa vzorkové prodejny  
Zobrazit prodejnu na mapě

Adresa prodejny
Lovčice 90, 503 61 Lovčice

Máme vlastní vzorkovou prodejnu nejen zahradních krbů

Přijeďte nás po dohodě navštívit a podívat se na provedení našich výrobků - nic před vámi nebudeme skrývat, vše si můžete prohlédnout a na vše se nás zeptat.

Otevřeno po dohodě na telefonním čísle:  +420 776 586 650

Vzorková prodejna otevřena po telefonické dohodě předem.