O nás

Každá doba přináší svůj životní styl. Dříve zahrada spíše sloužila pro užitné účely. Nyní ji využíváme jako místo odpočinku. Staví se různá posezení, pergoly a k tomu nepochybně patří zahradní krby, zahradní grily, udírny a ohniště jak pro pohodu, tak i pro přípravu různých specialit. Proto naše firma zareagovala a začala ručně vyrábět výrobky k těmto účelům. V této činnosti máme bohaté zkušenosti, působíme v oboru již 25 let.

Jednotlivé modely zahradních krbů a grilů pochází výhradně z vlastních nápadů, zkušeností a hlavně mnohaleté záliby k zahradnímu grilování, neboť posezení s přáteli u správného zahradního krbu patří k neopakovatelným chvílím letních večerů.

Kvalita, použitý materiál, design a hlavně celková odlišnost od ostatních výrobců nám přinesla úspěch v této činnosti a hlavně spokojenost našich zákazníků. 

V případě zájmu můžete navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám mile rádi poradíme s výběrem zahradního krbu či zahradního grilu a zároveň podáme veškeré potřebné informace k samotnému provozu a instalaci jednotlivých produktů.

Zakládáme si na kvalitě našich ručně vyráběných výrobků. Můžete v nich bez problému topit dřevem, aniž byste se museli bát popraskání. Pouze komponenty z kovu vyrábíme částečně na moderních CNC strojích pro co nejlepší možný výsledný produkt. Velkou výhodou u našich zahradních krbů je suchý systém stavby. 

Věříme, že naše produkty vám budou doma dělat s přáteli při grilování jen radost.

 

I když je výroba krbů a grilů převážně ruční, na začátku procesu se neobejdeme bez využití moderních CNC strojů. Na finálním výrobku se podílí další dodavatelé. 

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás

Máte dotaz? Zašlete nám ho pomocí dotazníku níže.

*
*
*
Mapa vzorkové prodejny  

Adresa prodejny
Lovčice 90, 503 61 Lovčice

Vážení zákazníci, po více než 25 letech jsme se rozhodli naši činnost ukončit a žádné další objednávky již nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.