Jsou chvíle, kdy má člověk všeho plné zuby a jediné, po čem touží, je dát nohy na stůl. Ale ještě lepší variantou je se k tomu dobře najíst. Ale jak? Přeci za pomoci našich grilů. Objevte kouzlo jednoduchosti a vyzkoušejte si na vlastní kůži sílu a jedinečnost našich venkovních grilů. Přesně pro ten účel se hodí zahradní grily.

Díky své koncepci umožňují uživatelům mít minimální znalosti o zacházení s grily. S našimi grily budete jednat automaticky bez jakéhokoliv přemýšlení. Vy si určujete, jakým způsobem budete grilovat. Nic není jasně předdefinováno. Samozřejmě záleží na druhu připravovaného masa, ale naše grily vám tuto fázi více než usnadní. Pokud budete používat horní topeniště (např. zahradní gril MAXI), doporučuje se používat dřevěné uhlí. Získáte tak maximální žár na minimální vzdálenosti, čímž budou vaše pokrmy brzy hotové, ale zároveň plně propečené. Pro drobné kusy dřeva slouží spodní část topeniště, která je využívána především pro větší objemy potravin, popř. pro úpravu masa na otočném rožni.

Jedinečnou vlastností našich grilů je, že jsou jednoduché a každý se s nimi velice rychle sžije. Jelikož myslíme i na vaše bezpečí, navrhli jsme výklopný rožeň, jež zaručuje, že ruce při manipulaci s umístěným masem nepřijdou do přímého styku s žárem. Další velkou výhodou je, že si přímo u nás můžete objednat nesčetné množství užitečných doplňků pro gril, které jsou navíc stejně dobré kvality, jako grily samotné.

V případě většího zájmu můžete navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde vám zodpovíme veškeré vaše dotazy a předvedeme naše produkty.

Jaroslava Věříšová Objednávky

+ 420 776 586 650 ()

info@zahradnikrbyveris.cz

Vzorková prodejna Lovčice 90
503 61 Lovčice
(otevřeno po telefonické domluvě)

Mapa vzorkové prodejny  

Adresa prodejny
Lovčice 90, 503 61 Lovčice

Vážení zákazníci, po více než 25 letech jsme se rozhodli naši činnost ukončit a žádné další objednávky již nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.