Víceúčelový zahradní krb s udírnou provedení B

Zahradní krb provedení B společně s dalšími modely této verze patří k nejoblíbenějším na trhu. Vlastní design a použitý materiál odpovídají vysokému standardu kvality. Zobrazit více

V ceně je toto příslušenství:

 • bateriový grilovací motorek do max. zatížení 3,5 kg
 • grilovací rošt nerez
 • otočný rožeň nerez
 • popelník
 • topeništní rošt
 • vestavěná udírna

Popis produktu

Zahradní krb provedení B společně s dalšími modely této verze patří rovněž k nejoblíbenějším na trhu. Vlastní design a použitý materiál odpovídají vysokému standardu kvality. Krb je stavebnicí z vápenopískových cihel speciálně vyrobených pro naši firmu k těmto účelům. Sestavuje se nasucho bez použití spojovacích materiálů (malty, lepidla apod.).

Skládá se z následujících částí:

 • Podstavec z betonových bloků (5 ks) – povrchová struktura se vyrábí v barevných odstínech – červená, zelená, žlutá, šedá a hnědá - výška je 38 cm. 
 • Topeniště o rozměrech v. 45 x š. 59 x hl. 40 cm z vápenopískových cihel obložené žáruvzdorným materiálem, který dostatečně chrání spalovací prostor před žárem ohně.
 • Ve spodní části je popelník s topeništním roštem.
 • Další součástí topeniště je grilovací rošt a otočný rožeň. Jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a mají tři výškově nastavitelné polohy. Rožeň pohání ve standardní výbavě bateriový grilovací motorek.
 • Dalšími částmi krbu jsou střecha a komín, při jejíž výrobě je použit ocelový plech ošetřený žáruvzdornou barvou.
 • V komíně je umístěna udírna o rozměrech 30x20 cm doplněna škrtící klapkou tahu a vlastními dvířky. Vnitřní prostor udící komory je vybaven třemi závěsy.

Předností krbů je osazení komínů v různých délkách v závislosti na výšce pergoly nebo střechy. Prodloužení komínů zhotovujeme za příplatek 10 cm = 100 Kč. V krbu se výhradně topí dřevěným uhlím nebo drobnými kusy dřeva – doporučujeme dřevo z listnatých stromů. Díky suché technologii stavby nehrozí popraskání krbu.

Krb se staví na vodorovný betonový podklad nebo na jiný pevný materiál, např. dlaždice, které jsou vloženy alespoň do lože ze zhutnělého písku o rozměrech 110x70 cm. Toto je velice důležité, bez této přípravy nelze krb postavit!

Termín dodání: cca 2 týdny - závisí na požadavcích v objednávce (atyp komínu apod.). Termín dodání je samozřejmě možné přizpůsobit přání zákazníka.

Informace týkající se platby a dopravy - viz sekce Doprava.

Výrobek je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví.

Mapa vzorkové prodejny  
Zobrazit prodejnu na mapě

Adresa prodejny
Lovčice 90, 503 61 Lovčice

Máme vlastní vzorkovou prodejnu nejen zahradních krbů

Přijeďte nás po dohodě navštívit a podívat se na provedení našich výrobků - nic před vámi nebudeme skrývat, vše si můžete prohlédnout a na vše se nás zeptat.

Otevřeno po dohodě na telefonním čísle:  +420 776 586 650

Vzorková prodejna otevřena po předchozí telefonické dohodě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.