Uzavřený gril BREGO

Zobrazit více

V ceně je zahrnut

  • teploměr
  • zadní topeniště

Popis produktu

Tento typ grilu je určen ke grilování drůbeže, ryb, kusů masa nebo celého selete až do zatížení 30 kg v uzavřené grilovací komoře. U tohoto grilu není nutné postupné ořezávání masa.

Vybavení grilu:

  • Škrticí klapka tahu
  • Klapka směru žáru
  • Šuplík na popel a šuplík na přebytečný tuk

V praxi to znamená, že gril při používání nepoškodí trávník apod. Vhodným prvkem je osazení šamotových plátků zadní části grilu nad ohništěm, které chrání kovové části a zároveň i odráží akumulující teplo.

Předností tohoto grilu je zadní posuvné topeniště, takže tuk nekape do ohniště. Ke grilování lze použít dřevěné uhlí nebo drobné kousky dřeva.

Užitečným doplňkem je zabudovaný teploměr v grilovacím prostoru. Maximální teplota nesmí přesáhnout 150°C. Okamžité snížení teploty dosáhneme vytažením topeniště směrem dozadu. Tento úkon se provede i při ořezávání masa. Často však postačí snížit teplotu v grilovaní komoře otevřením škrticí klapky tahu (3 polohy).

Další předností tohoto grilu je velmi malá spotřeba dřeva při grilování. Doporučujeme použít tvrdé dřevo bez kůry z listnatých stromů.

Otočný systém lze osadit grilovacím rožněm na sele (nosnost asi 30 kg), rožněm na drůbež nebo univerzálním rožněm. Gril umožňuje i zavěšení masa (ryb) bez použití otočného rožně. Otočný systém pohání gril. motor o nosnosti 120 kg (2,5 ot./min) napájený bezpečným napětím 12V. Lze použít napájecí transformátor 220V/12V nebo akumulátor. Gril je vyroben z ocelového plechu a proti nežádoucím vlivům koroze ošetřen černou žáruvzdornou barvou.

Novinkou u tohoto grilu je výsuvný plochý grilovací rošt, který umožňuje tradiční grilování, ale s výhodou, že odkapávající šťáva z grilovaných potravin nekape do ohně, protože žár ohně přichází ze zadního svislého topeniště.

Mapa vzorkové prodejny  
Zobrazit prodejnu na mapě

Adresa prodejny
Lovčice 90, 503 61 Lovčice

Máme vlastní vzorkovou prodejnu nejen zahradních krbů

Přijeďte nás po dohodě navštívit a podívat se na provedení našich výrobků - nic před vámi nebudeme skrývat, vše si můžete prohlédnout a na vše se nás zeptat.

Otevřeno po dohodě na telefonním čísle:  +420 776 586 650

Vzorková prodejna otevřena po telefonické dohodě předem.