Zahradní gril MAXI

Zobrazit více

V ceně je zahrnut

  • spodní
  • vrchní topeništní rošt

Popis produktu

Tento gril je určen pro širší společnost k sezónnímu používání pro venkovní prostředí. Je vyroben z ocelového plechu a proti nežádoucím vlivům koroze ošetřen černou žáruvzdornou barvou. Lze v něm grilovat za použití spodního topeniště drobnými kusy dřeva nebo horního topeniště dřevěným uhlím, případně přinesenými žhavými kusy dřeva z přípravného ohniště.

Podle potřeby lze zcela vyklopit rožeň, což v praxi znamená, že při potírání nebo ořezávání masa nepřijdou ruce do styku s žárem. Protože tento gril pro grilování na otočném rožni je z části otevřený, doporučujeme použít předpečené maso, grilovat a postupně ořezávat. Nelze ugrilovat např. sele najednou jako v uzavřeném grilu.

Gril je dále vybaven odkapávací miskou a dvěma šuplíky na popel a omastek. V základním provedení je dodáván s klikou, kterou lze snadno demontovat a nahradit grilovacím motorem. Otočný systém lze osadit grilovacím rožněm na sele (nosnost max. do 30ti kg), rožněm na drůbež nebo univerzálním rožněm a jedním nebo dvěma grilovacími rošty, nerezovým pečicím plechem, případně žulovým pečicím kamenem.

Mapa vzorkové prodejny  
Zobrazit prodejnu na mapě

Adresa prodejny
Lovčice 90, 503 61 Lovčice

Máme vlastní vzorkovou prodejnu nejen zahradních krbů

Přijeďte nás po dohodě navštívit a podívat se na provedení našich výrobků - nic před vámi nebudeme skrývat, vše si můžete prohlédnout a samosebou se můžete zeptat personálu prodejny.

Otevřeno po dohodě na telefonním čísle:  +420 776 586 650

Vzorková prodejna otevřena po telefonické dohodě alespoň den předem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.