Víceúčelový gril na naši zahradu

Dlouho jsme hledali gril, který by splnil naše očekávání. Prohlédli jsme si nabídky mnoha obchodů a stále nenašli ten ideální. Až tady jsme narazili na víceúčelový krb s udírnou, který přesně odpovídal našim představám. Kontaktovali jsme tedy obchod a zboží si objednali. Doručení grilu bylo opravdu rychlé a už za pár dní od objednání jsme mohli připravovat maso, zeleninu a další potraviny podle našeho apetitu. Zvolili jsme si prostorný víceúčelový krb s udírnou v kombi provedení, který je pevný, těžký a stabilní.

Toužila jsem po grilu kombinovaném s krbem, ve kterém budu moci připravovat šťavnaté steaky, zeleninu i brambory. Navíc manžel chtěl udit maso doma. Čas od času máme totiž možnost pořídit větší množství masa a kupované uzené nám pomalu přestává chutnat. Jsme tedy moc rádi, že teď si jej můžeme připravit už podle vlastních představ. Kvalitní zahradní krby s udírnou z tohoto obchodu můžeme doporučit každému gurmánovi, který má na grilování čas a vnímá jej jako příjemně strávený se svou rodinou nebo třeba s přáteli.

Gril jsme koupili ve světlém provedení, které se perfektně hodí do naší zahrádky. Jelikož i pergolu máme zařízenou v takovém odstínu. Potěšilo nás, že jsme jej s mužem zvládli sestavit doma sami, jelikož k němu nebyly potřeba žádná lepidla ani jiné pojící materiály. Pro přípravu grilování jsme ocenili i odkladnou plochu, kterou tento gril disponuje. Navíc pod ní se skrývá i prostor vhodný k uložení dřeva nebo dřevěných uhlíků, takže se vám nestane, že byste zbytečně zakopávali o předměty kolem grilu.

Novinky

Vzorková prodejna

Vzorková prodejna otevřena v sobotu 25. 3. 2017 od 9:00 do 11:00 hodin nebo po telefonické dohodě alespoň den předem.


Kontakty

  • Jiří Věříš
  • VZORKOVÁ PRODEJNA
  • Lovčice 90
  • 503 61 Lovčice
  • OBJEDNÁVKY
  • mobil: (+420) 776 586 650
  • e-mail: info@zahradnikrbyveris.cz

mapa