Perfektní domácí uzené maso

Rodiče už dlouho toužili po vlastní domácí udírně, a tak jsme se rozhodli, že jim nějakou pořídíme. Najít ale dnes udírnu, která by splnila naše očekávání, se zdálo téměř nemožné. Po chvíli pátrání jsme však narazili na váš perfektní obchod, ve kterém jsme našli nejen zahradní krby a grily, ale také samostatnou udírnu. Nadchla nás na první pohled a my jsme s jejím pořízením neváhali. I cena byla celkem příznivá, když vezmeme v potaz, že se jedná o velmi kvalitní český výrobek.

Udírna zaujala i naše rodiče. Věděla jsem, že to není na jistotu, jelikož táta je na tyhle věci opravdu náročný. Ze zahradní udírny byl ale opravdu nadšený. Udírna dorazila kompletní s topeništěm, kouřovodem, se dřevěnými komorami i s kovovými nohami, které slouží jako podstavec. V komoře se ukrývalo celkem osm prutů pro zavěšení masa. Táta udírnu ihned vyzkoušel.

Jako první se rodiče rozhodli připravit vepřové maso. Hned za ním následovaly uzené ryby. My jsme samozřejmě dostali pár kousků na ochutnání. Nevěřila jsem, že v takové udírně je možné vyudit mnohem lepší maso, než které dostanete v obchodě. K udírně byl samozřejmě i teploměr, takže se nestalo, že by maso bylo spálené nebo vysušené. Uzení sice vyžaduje čas a trpělivost, jak tvrdí moji rodiče, výsledek zato ale rozhodně stojí. Se zahradní udírnou od vás jsem se o tom mohla sama přesvědčit. Váš obchod tedy rozhodně doporučuji i dalším, kteří třeba váhají nad svým nákupem. Sama aktuálně přemýšlím nad pořízením malého zahradního grilu jen pro mě, manžela a děti.

Novinky

Vzorková prodejna

Vzorková prodejna otevřena v sobotu 25. 3. 2017 od 9:00 do 11:00 hodin nebo po telefonické dohodě alespoň den předem.


Kontakty

  • Jiří Věříš
  • VZORKOVÁ PRODEJNA
  • Lovčice 90
  • 503 61 Lovčice
  • OBJEDNÁVKY
  • mobil: (+420) 776 586 650
  • e-mail: info@zahradnikrbyveris.cz

mapa